Neden Zirve - Zirve Sportif

Neden Zirve

 

Neden Zirve?

 

2001 yılından itibaren, resmi olarak Fenerbahçe Spor Kulübünün Ankara’daki Basketbol, Voleybol, Futbol ve Tam Gün Yaz Okulu branşlarında spor okulları faaliyetini yürüten yetkili şirkettir. 5 ile 17 yaş arası kız – erkek tüm öğrencilere yönelik basketbol, voleybol ve futbol kurslarını 12 ay boyunca 10 farklı semtte (şubede) toplamda 21 spor okulu olarak yürütmektedir. 2015 yılı itibariyle Ankara’da; Çayyolu-Ümitköy, Balgat, Emek, Keçiören-Subayevleri, Etlik, Kızılay ve Eryaman semtlerinde faaliyetlerini yürütmektedir.

 

 

Aktif olarak 1.723 öğrenci sayısıyla Ankara’nın en büyük spor okulları organizasyonunu açık ara sürdürmektedir. Bunun yanında kurumumuz, FB Spor Okulları için özel üretilen Fenerium Lisanslı ürün satışı da yapmaktadır. Kurumumuz ayrıca yılda 5 kere öğrencileri için İstanbul’a Fenerbahçe Spor Kulübüne geziler düzenlemekte, Basketbol All-Star ve Voleybol Şenlikleri organize etmektedir. Diğer yandan Ankara’da da tüm şube öğrencilerinin katıldığı turnuvalar düzenlemektedir.

 

Ayrıca yaz aylarında 4 dönem boyunca Tam Gün Yaz Okullarını resmi olarak yapmaktadır. Hafta içi her gün olan Tam Gün Yaz Okullarında 3’er Haftalık dönemler de toplamda 4 dönem faaliyet sürdürmektedir. Dönem başına ortalama 175 ile 250 öğrencisi bulunmaktadır. Bu sayılarla Tam Gün Yaz Okulu Programı kapsamında lider durumundadır.

 

 

Firmamız şuan sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olup, potansiyel olarak en fazla şube, öğrenci ve personel sayısına sahiptir. Kuruluşundan bu yana toplamda 19.380 öğrenciye spor okulu hizmeti vermiştir. 7.710 öğrenciye de organizasyon hizmeti verilmiştir. Sosyal Medya’yı en etkin kullanan Spor Okuludur. Facebook takipçi sayısı yaklaşık 250.000 civarındadır. Internet sitesi ise (www.fbankara.org) aylık ortalama 2.700 farklı kullanıcı ziyaret etmektedir.

 

Türk Patent Enstitüsünce tescillenmiş “Filenin Sultanları”, “Ankara Voleybol Kulübü”, “Başkent Golf & Tenis Kulübü” ve “Ankara Altyapı” isimli markalarımız mevcuttur. Bu markalar üzerinden de spor organizasyonları düzenlemekteyiz. Ayrıca 1000’e yakın lisanslı sporcumuz olup, Türk sporuna hizmet etmekteyiz.

 

Diğer yandan firmamız 2014 senesinden itibaren yaz ve kış spor kampları düzenlemeye başlamıştır. Kuşadası ve Antalya’dan sonra Bodrum’da da kamplar düzenlemektedir.

 

Ayrıca Ankara – Ümitköy’de 2-5 yaş öğrencilere yönelik Güler PreSchool isimli anaokuluna sahibiz. Tam teşekküllü ana okulumuzda öğrencilerimiz 1. Sınıf eğitim almaktadırlar.