Neden Zirve - Zirve Sportif

Neden Zirve


Warning: Undefined variable $the_query in /home/zirvespr/public_html/wp-content/themes/zirve/kurumsal.php on line 47

Warning: Attempt to read property "post" on null in /home/zirvespr/public_html/wp-content/themes/zirve/kurumsal.php on line 47

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/zirvespr/public_html/wp-content/themes/zirve/kurumsal.php on line 47

Neden Zirve?

Biz Kimiz?

2001 yılında kurulan şirketimiz, şube sayısı, öğrenci sayısı, çalışan sayısı bakımından alanının öncü kuruluşudur. Spor Okulları, Sanat Okulları, Anaokulu, Müzik Okulları, Dans Okulları, Sportif Yaz ve Kış Kampları, Tam Gün Yaz ve Kış Okulları, Geziler ve Sportif Organizasyonlar, Turnuvalar düzenlemektedir.

Fenerbahçe Ankara Spor Okulları, Ankara Altyapı Spor Kulübü, Multi Performance Academy, Güler Preschool ve Fenerium markalarında hizmet vermekteyiz. Kurumumuz; 2001 yılında Fenerbahçe Ankara Spor Okulları, 2004 yılında Ankara Altyapı Spor Kulübü, 2015 yılında Güler Preschool, 2016 yılında Türkiye’nin İlk ve Tek Yetenek Kampüsü olan Multi Performance Academy’i  ve son olarak 2018 yılında Fenerium mağazamız hizmete geçirmiştir.

Türk Patent Enstitüsünce tescillenmiş “Ankara Voleybol Kulübü”, “Başkent Golf & Tenis Kulübü” ve “Ankara Altyapı” isimli markalarımız mevcuttur.

FENERBAHÇE ANKARA SPOR OKULLARI

2001 yılından itibaren resmi olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Ankara’daki Basketbol, Voleybol, Futbol, Cimnastik, Boks ve Tam Gün Yaz Okulu branşlarında spor okulları faaliyetini yürütmekteyiz. 3 ile 17 yaş arası kız – erkek tüm öğrencilere yönelik basketbol, voleybol ve futbol kurslarını 12 ay boyunca 5 branş spor okulu olarak sürdürmekteyiz. Aktif olarak Ankara’nın en büyük spor okulu organizasyonlarını açık ara devam etmekteyiz.

Ayrıca yılda 5 kere öğrencileri için İstanbul’a Fenerbahçe Spor Kulübüne geziler düzenlemekte, Basketbol All-Star ve Voleybol Şenlikleri, Futbol Şampiyonaları organize etmektedir. Diğer yandan Ankara’da da tüm şube öğrencilerinin katıldığı turnuvalar ve geleneksel hale getirdiği şenlikler düzenlemektedir.

4 dönem boyunca Tam Gün Yaz Okullarını resmi olarak yapmaktadır.  Hafta içi her gün olan Tam Gün Yaz Okullarında 3’er Haftalık dönemler de toplamda 4 dönem faaliyet sürdürmektedir. Dönem başına ortalama 200 ile 250 öğrencisi bulunmaktadır. Bu sayılarla Tam Gün Yaz Okulu Programı kapsamında Ankara’da lider durumundadır.

Web                   : www.fbankara.org

Facebook         : fenerbahceankarasporokullari

Instagram        : fbankara

MULTİ PERFORMANCE ACADEMY

Mayıs 2016 tarihinde Ankara’nın en prestijli bölgesinin ortasında bulunan Armada 2 Kat:3 No:113 adresinde Türkiye’nin İlk ve Tek Yetenek Akademisi olan Multi Performance Academy kampüsünü faaliyete geçirdik. 4.500 m2 alanda SPOR-SANAT-MÜZİK-DANS-ÖNOKUL hizmetleri verilen kampüste 2 – 17 yaş grubu çocukları öncelikli olmak üzere, 7’den 77’ye yeteneğini keşfetmek ve doğru şeklide yönlendirmek isteyen herkese hizmet veren, Türkiye’nin İlk ve Tek Yetenek Akademisidir. Üyelerimize sunduğumuz altyapı ve üstyapı olanakları, Türkiye’de benzeri olmayan tesisi, eğitim kadrosunda yerli – yabancı uzman kadrosu, güler yüzlü çalışanları ve sağlıklı ortamı ile SPOR-SANAT-MÜZİK-DANS-ÖNOKUL’un Ankara’daki tek adresidir.

Multi Performance Academy’de neler Var?

 Uluslararası Standartlarda Basketbol, Voleybol, Hentbol Salonu, Kapalı Tenis Kortu, , Cimnastik Salonu, Buz Pateni Pisti, Bale Salonu, Görsel Sanatlar Atölyesi, Dans Salonu, Etüd Merkezi, Satranç Salonu, 10 Adet Müzik Odası, Koro, Ritm, Erken Müzik Salonu, Tiyatro, Drama ve Kukla Salonu, Satranç Salonu, Savunma Sporları Salonu, Atletizm Parkuru, Çoklu Branş Salonu, Uyku Odası, Yoga, Pilates, Step, Aeorobik, Zumba Salonu, Lego, Puzzle Salonu ve Kütüphane, sağlıklı yaşam koşullarına uygun soyunma odaları, Revir, PDR, Diyetetik ve Sportif Ölçüm üniteleri, keyifle vakit geçirebileceğiniz Multi Vitamin Cafe’si, Parti Evi, Bale, Dans ve Spor Ürünleri mağazasıyla her ihtiyacın düşünüldüğü teknolojinin gerektirdiği altyapı olanaklarına sahip, tamamıyla sağlıklı bir eğitim için dizayn edilmiş yaklaşık 4.500 m2 hizmet alanıyla benzersiz bir SPOR-SANAT-DANS-MÜZİK-ÖNOKULkompleksidir. 2017 Sömestre dönemiyle birlikte Multi Performance Academy Tam Gün Kış Okulları konseptiyle Türkiye’de ilk defa tam gün kış okulu organizasyonunu gerçekleştirmiştir.

Web                :www.multiperformanceacademy.com

Facebook      : multiperformanceacademy

Instagram     : multiperformanceacademy

GÜLER PRESCHOOL

Kasım 2015 tarihinden itibaren Ümitköy’de MEB onaylı Güler Preschool isimli anaokulumuz faaliyetlerine devam etmektedir. Sevgi ile Eğitimin buluştuğu, 2- 6 yaş arası öğrencilere hizmet vermektedir. VIP hizmet veren okulumuz, çağdaş, modern, yenilikçi düşünce yapısına sahiptir. Okulumuzun kampüsünde, Sinema Salonu, Spor, Dans, Bale ve Yoga Salonu, Müzik ve Sanat Etkinliği Dersliği, Drama ve Kukla Dersliği, İngilizce Dersliği, Kütüphane, Yemekhane, Uyku Salonu, Oyun Bahçeleri, Sanat Atölyesi, Kum Havuzu, Şelaleli Havuz ve Organik Tarım Bahçesi Bulunmaktadır. Ayrıca 2018 Ağustos ayında 2. Şubesini açmıştır.

Web                   : www.gulerpreschool.com

Facebook         : gulerpreschool

Instagram        : gulerpreschool

ANKARA ALTYAPI SPOR KULÜBÜ

2004 senesinde Ankara’nın Spor Altyapısı sloganıyla kurulan Ankara Altyapı Spor Kulübümüz, Basketbol, Voleybol, Futbol, Cimnastik, Boks, Taekwondo Yüzme, Golf ve Tenis branşlarında hizmet vermekte olup, yüzlerce lisanslı sporcularımızla Ankara bölgesel liglerinde mücadele etmektedir.

Web                   : www.ankaraaltyapi.org

Facebook         : ankaraaltyapisporkulubu

Instagram        : ankaraaltyapi

FENERIUM ARMADA AVM ŞUBESİ

Haziran 2018 döneminde Armada 2 Avm Kat:3’de 115 m2’lik Fenerium mağazamız faaliyetlerine geçmiştir. Ankara’nın 6 mağazası olarak, yeni sezon çocuk, erkek, kadın ve aksesuar reyonlarıyla Fenerbahçelilere hizmet vermektedir.

Instagram        : feneriumarmada

MULTI VITAMIN CAFE

Mayıs 2016 döneminde Armada 2 Avm Kat:3’de açık kapalı toplamda 400 m2’lik alanda hizmet vermeye başlamıştır. Sağlıklı menüleriyle self servis hizmeti veren Multi Vitamin Cafemiz, kış okullarımızda sporcu yemekleri de çıkarmaktadır.

Rakamlarla Biz?

2001 yılından günümüze firmamız şuan sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olup, potansiyel olarak en fazla şube, öğrenci ve personel sayısına sahiptir.

Kuruluşundan bu yana toplamda 34.225 öğrenciye hizmet vermiştir. 16.238 öğrenciye de organizasyon hizmeti verilmiştir. Yıl içerisinde aktif olarak ortalama 3.500 – 4.000 arasında öğrencimize hizmet vermekteyiz.

Sektöründe Sosyal Medya’yı en etkin kullanan ve takipçi sayısı en fazla olan kurumdur. Tüm markalarımızda ki Facebook takipçi sayımız yaklaşık 225.000 civarındadır. Markalarımızın Internet sitelerini ise aylık ortalama 3.150 farklıkullanıcı ziyaret etmektedir.

Veri tabanımızda izinli 252.842 adet mail adresi, 326.534 adet cep telefonu bulunmakta olup, her ay elektronik ortamda aylık bültenlerimiz düzenli olarak gönderimi sağlanmaktadır.

** Paylaşmış olduğumuz istatistiki bilgiler 31.03.2020 tarihi itibariyle belirtilmiştir.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar:

Türkiye Basketbol Federasyonu,

Türkiye Voleybol Federasyonu,

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu,

Basketbol Okulları Birliği,

Basketbol Kulüpleri Derneği,

Türkiye Cimnastik Federasyonu,

Türkiye Tenis Federasyonu,

Türkiye Golf Federasyonu,

Türkiye Hentbol Federasyonu,

Türkiye Boks Federasyonu,

Milli Eğitim Bakanlığı,

Spor ve Gençlik Hizmetleri Bakanlığı